fbpx

Mam na imię Beata. Jestem psychologiem. Udzielam konsultacji psychologicznych, jeśli potrzebujesz rozeznać się w swoich uczuciach, zweryfikować potrzeby, czy decyzje. Ze względu na swoje doświadczenie bycia świeżo upieczonym rodzicem, pomagam też mamom i tatom w radzeniu sobie z nową sytuacją życiową.

Ciekawość poznawania siebie (i innych) bardzo pomaga w życiu. Jest to obszar, który stale można ekspolorować, gdy pojawiają się nowe, zaskakujące sytuacje na naszej drodze. Czasami sobie z nimi nie radzimy, a czasami tylko tak nam się wydaje. Wierzę, że znajomość siebie, własnych reakcji i elastyczne reagowanie w życiu na zmienne warunki to coś, dzięki czemu stajemy się bardziej samodzielni i szczęśliwsi. Pomaganie innym w lepszym poznaniu siebie i własnych emocji daje mi wiele satysfakcji, bo sama przeszłam tę drogę. Nauczyłam się tego przede wszystkim na własnej psychoterapii grupowej i indywidualnej.

 Moja edukacja w zakresie psychologii i psychoterapii obejmuje:

  • 5 letnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim,
  • 4 lata szkolenia z psychodynamicznej terapii grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”,
  • 64 godziny kursu z podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonej przez BECK Institute.
  • Szkołę Konsultacji prowadzoną przez Agnieszkę Stein.

Odbyłam również kilkaset godzin wolontariatu i stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii i w Szpitalu Wolskim, gdzie miałam okazję pracować jako psycholog kliniczny z pacjentami. 

Zawodowo od 2008 roku pracuję w branży usług i produktów online. (Mój profil na Linkedin). Korzystając z doświadczenia łączę wiedzę z zakresu świata digital i psychologii pomagając innym w lepszym poznaniu siebie i byciu bardziej samodzielną, niezależną osobą.

Prywatnie jestem żoną Grześka i mamą Witka. Wolny czas lubię spędzać wolno, leniwie i rodzinnie, często w górach albo z jogą. Lubię pracować z ludźmi. Lubię rozumieć jak działają różne rzeczy.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać na Skypie lub Zoom, napisz na prosteemocje@gmail.com